DSS30101L-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DSS30101L-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSS30101L-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS NPN 30V 1A SOT23
Duomenų lapai: DSS30101L-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DSS30101L-7 specifikacijos
Dalies numeris DSS30101L-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS NPN 30V 1A SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 366695 pcs Duomenų lapas DSS30101L-7.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 30V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 200mV @ 100mA, 1A
Tranzistoriaus tipas NPN Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Maitinimas - maks 600mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai DSS30101L-7DICT Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnumas - perėjimas 250MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor NPN 30V 1A 250MHz 600mW Surface Mount SOT-23-3
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 300 @ 500mA, 5V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 100nA (ICBO)
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 1A Bazinės dalies numeris DSS30101