DSS20201L-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DSS20201L-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSS20201L-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS NPN 20V 2A SOT-23
Duomenų lapai: DSS20201L-7.pdf
  • Pranešimas
DSS20201L-7 specifikacijos
Dalies numeris DSS20201L-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS NPN 20V 2A SOT-23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 718435 pcs Duomenų lapas DSS20201L-7.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 20V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 100mV @ 200mA, 2A
Tranzistoriaus tipas NPN Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Maitinimas - maks 600mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai DSS20201L7
DSS20201LDITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnumas - perėjimas 150MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor NPN 20V 2A 150MHz 600mW Surface Mount SOT-23-3
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 500mA, 2V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 100nA (ICBO)
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 2A Bazinės dalies numeris DSS20201