DSR8V600
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DSR8V600 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSR8V600
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 600V 8A TO220AC
Duomenų lapai: DSR8V600.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DSR8V600 specifikacijos
Dalies numeris DSR8V600 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE GEN PURP 600V 8A TO220AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 135035 pcs Duomenų lapas DSR8V600.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 3.2V @ 8A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 600V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AC Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija DIODESTAR™ Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 23ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-2
Kiti vardai 1034-DSR8V600DI Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 600V 8A Through Hole TO-220AC Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 20µA @ 600V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 8A Talpa @ Vr, F -