DSR6U600D1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DSR6U600D1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSR6U600D1
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 600V 6A TO252-3
Duomenų lapai: DSR6U600D1.pdf
  • Pranešimas
DSR6U600D1 specifikacijos
Dalies numeris DSR6U600D1 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE GEN PURP 600V 6A TO252-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4121 pcs Duomenų lapas DSR6U600D1.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 2.6V @ 6A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 600V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-3 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija DIODESTAR™ Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 45ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Kiti vardai DSR6U600D1DI Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 600V 6A Surface Mount TO-252-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 600V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 6A Talpa @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz
Bazinės dalies numeris DSR6U600
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSR6V600D1-13
DSR6V600D1-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 600V 6A TO252-3
Sandelyje: 5525 pcs
parsisiųsti: DSR6V600D1-13.pdf
RFQ
DSR24D
DSR24D
Gamintojai: Crouzet
apibūdinimas: CONTROL RELAY UNDER VOLT 24VDC