DSR15U600
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DSR15U600 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSR15U600
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC
Duomenų lapai: DSR15U600.pdf
  • Pranešimas
DSR15U600 specifikacijos
Dalies numeris DSR15U600 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5490 pcs Duomenų lapas DSR15U600.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 2.2V @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 600V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AC Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija DIODESTAR™ Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 35ns
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-220-2
Kiti vardai DSR15U600DI Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-220AC Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50µA @ 600V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 15A Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DSR12D
DSR12D
Gamintojai: Crouzet
apibūdinimas: UNDR VLTGE RLY, DIN RAIL, 12VDC