DSM80101M-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DSM80101M-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSM80101M-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS NPN 80V 0.5A SOT26
Duomenų lapai: DSM80101M-7.pdf
  • Pranešimas
DSM80101M-7 specifikacijos
Dalies numeris DSM80101M-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS NPN 80V 0.5A SOT26 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 323406 pcs Duomenų lapas DSM80101M-7.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 80V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 10mA, 100mA
Tranzistoriaus tipas NPN + Diode (Isolated) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-26
Serija - Maitinimas - maks 600mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOT-23-6
Kiti vardai DSM80101M-7DITR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas - perėjimas -
Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor NPN + Diode (Isolated) 80V 500mA 600mW Surface Mount SOT-26 Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 120 @ 10mA, 1V
Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 100nA (ICBO) Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 500mA