DN350T05-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DN350T05-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DN350T05-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS NPN 350V 0.5A SOT23-3
Duomenų lapai: DN350T05-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DN350T05-7 specifikacijos
Dalies numeris DN350T05-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TRANS NPN 350V 0.5A SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 701840 pcs Duomenų lapas DN350T05-7.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 350V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 1V @ 5mA, 50mA
Tranzistoriaus tipas NPN Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai DN350T05DICT Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnumas - perėjimas 50MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor NPN 350V 500mA 50MHz 300mW Surface Mount SOT-23-3
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 20 @ 50mA, 10V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 50nA (ICBO)
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 500mA Bazinės dalies numeris DN350T05