DMTH4004LK3-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMTH4004LK3-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET NCH 40V 100A TO252
Duomenų lapai: DMTH4004LK3-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
DMTH4004LK3-13 specifikacijos
Dalies numeris DMTH4004LK3-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET NCH 40V 100A TO252 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 100692 pcs Duomenų lapas DMTH4004LK3-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-4L
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 3 mOhm @ 50A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 3.9W (Ta), 180W (Tc) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4450pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 83nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 40V
Išsamus aprašymas N-Channel 40V 100A (Tc) 3.9W (Ta), 180W (Tc) Surface Mount TO-252-4L Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 100A (Tc)