DMT3009LDT-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMT3009LDT-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMT3009LDT-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET 2N-CH 30V 30A V-DFN3030-8
Duomenų lapai: DMT3009LDT-7.pdf
  • Pranešimas
DMT3009LDT-7 specifikacijos
Dalies numeris DMT3009LDT-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET 2N-CH 30V 30A V-DFN3030-8 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 162911 pcs Duomenų lapas DMT3009LDT-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Tiekėjo prietaisų paketas V-DFN3030-8 (Type K)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 11.1 mOhm @ 14.4A, 10V
Maitinimas - maks 1.2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-VDFN Exposed Pad Kiti vardai DMT3009LDT-7-ND
DMT3009LDT-7DITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1500pF @ 15V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 20nC @ 15V FET tipas 2 N-Channel (Dual) Asymmetrical
FET funkcija Standard Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 30V