DMT10H010LCT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMT10H010LCT
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V TO220AB
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DMT10H010LCT specifikacijos
Dalies numeris DMT10H010LCT Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 66786 pcs Duomenų lapas
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.5 mOhm @ 13A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 2W (Ta), 139W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Kiti vardai DMT10H010LCTDI
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 3000pF @ 50V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 71nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V Išsamus aprašymas N-Channel 100V 98A (Tc) 2W (Ta), 139W (Tc) Through Hole TO-220AB
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 98A (Tc)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DMT-7-12
DMT-7-12
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: XFRMR LAMINATED 7VA CHAS MOUNT
Sandelyje: 5328 pcs
parsisiųsti: DMT-7-12.pdf
RFQ
DMT10H015LCG-13
DMT10H015LCG-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: MOSFET NCH 100V 9.4A 8VDFN
Sandelyje: 135028 pcs
parsisiųsti: DMT10H015LCG-13.pdf
RFQ
DMT-6-15
DMT-6-15
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: XFRMR LAMINATED 6VA CHAS MOUNT
parsisiųsti: DMT-6-15.pdf
DMT10H010LSS-13
DMT10H010LSS-13
apibūdinimas: MOSFET N-CH 100V SO-8
parsisiųsti: DMT10H010LSS-13.pdf
DMT10H014LSS-13
DMT10H014LSS-13
apibūdinimas: MOSFET NCH 100V 8.9A 8SO