DMS3016SSSA-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMS3016SSSA-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMS3016SSSA-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 30V 9.8A SO-8
Duomenų lapai: DMS3016SSSA-13.pdf
  • Pranešimas
DMS3016SSSA-13 specifikacijos
Dalies numeris DMS3016SSSA-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 30V 9.8A SO-8 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 214652 pcs Duomenų lapas DMS3016SSSA-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.3V @ 250µA Vgs (maks.) ±12V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas 8-SO
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 9.8A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1.54W (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Kiti vardai DMS3016SSSA-13DITR
DMS3016SSSA13
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1849pF @ 15V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 43nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija Schottky Diode (Body)
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 30V
Išsamus aprašymas N-Channel 30V 9.8A (Ta) 1.54W (Ta) Surface Mount 8-SO Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 9.8A (Ta)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DMSC-2U
DMSC-2U
Gamintojai: Greenlee Communications
apibūdinimas: INTERFACE KIT USB
Sandelyje: 1071 pcs
parsisiųsti: DMSC-2U.pdf
RFQ
DMS3016SSS-13
DMS3016SSS-13
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: MOSFET N-CH 30V 9.8A 8SO