DMP6050SPS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP6050SPS-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMP6050SPS-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFETP-CH 60VPOWERDI5060-8
Duomenų lapai: DMP6050SPS-13.pdf
  • Pranešimas
DMP6050SPS-13 specifikacijos
Dalies numeris DMP6050SPS-13 Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 186289 pcs Duomenų lapas DMP6050SPS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI5060-8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 50 mOhm @ 5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1.3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerTDFN Kiti vardai DMP6050SPS-13DITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2.163nF @ 30V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 30nC @ 10V FET tipas P-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V Išsamus aprašymas P-Channel 60V 5.7A (Ta) 1.3W Surface Mount PowerDI5060-8
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 5.7A (Ta)