DMP4015SPS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMP4015SPS-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMP4015SPS-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET P-CH 40V 8.5A POWERDI
Duomenų lapai: DMP4015SPS-13.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DMP4015SPS-13 specifikacijos
Dalies numeris DMP4015SPS-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET P-CH 40V 8.5A POWERDI "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 155742 pcs Duomenų lapas DMP4015SPS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (maks.) ±25V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI5060-8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 9.8A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1.3W (Ta) Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 8-PowerTDFN Kiti vardai DMP4015SPS-13DIDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 4234pF @ 20V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 47.5nC @ 5V FET tipas P-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 40V Išsamus aprašymas P-Channel 40V 8.5A (Ta) 1.3W (Ta) Surface Mount PowerDI5060-8
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 8.5A (Ta)