DMNH4005SCTQ
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMNH4005SCTQ
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 40V 150A TO220AB
Duomenų lapai: DMNH4005SCTQ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
DMNH4005SCTQ specifikacijos
Dalies numeris DMNH4005SCTQ Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 40V 150A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 49680 pcs Duomenų lapas DMNH4005SCTQ.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (maks.) 20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 4 mOhm @ 20A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 165W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2846pF @ 20V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 48nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 40V Išsamus aprašymas N-Channel 40V 150A (Tc) 165W (Tc) Through Hole TO-220AB
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 150A (Tc)