DMN6140LQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN6140LQ-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMN6140LQ-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 60V 1.6A SOT23
Duomenų lapai: DMN6140LQ-13.pdf
  • Pranešimas
DMN6140LQ-13 specifikacijos
Dalies numeris DMN6140LQ-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 60V 1.6A SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 566298 pcs Duomenų lapas DMN6140LQ-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 140 mOhm @ 1.8A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 700mW (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai DMN6140LQ-13DI
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 315pF @ 40V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 8.6nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V Išsamus aprašymas N-Channel 60V 1.6A (Ta) 700mW (Ta) Surface Mount SOT-23
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 1.6A (Ta)