DMN6013LFG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN6013LFG-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMN6013LFG-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 60V 10.3A PWDI3333-8
Duomenų lapai: DMN6013LFG-13.pdf
  • Pranešimas
DMN6013LFG-13 specifikacijos
Dalies numeris DMN6013LFG-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 60V 10.3A PWDI3333-8 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 180951 pcs Duomenų lapas DMN6013LFG-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI3333-8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 10A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1W (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-PowerWDFN Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2577pF @ 30V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 55.4nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V
Išsamus aprašymas N-Channel 60V 10.3A (Ta), 45A (Tc) 1W (Ta) Surface Mount PowerDI3333-8 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 10.3A (Ta), 45A (Tc)