DMN4026SSDQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN4026SSDQ-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMN4026SSDQ-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET 2N-CH 40V 7A 8SO
Duomenų lapai: DMN4026SSDQ-13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DMN4026SSDQ-13 specifikacijos
Dalies numeris DMN4026SSDQ-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET 2N-CH 40V 7A 8SO "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 145879 pcs Duomenų lapas DMN4026SSDQ-13.pdf
Įtampa - bandymas 1060pF @ 20V Įtampa - suskirstymas 8-SO
Vgs (th) (Max) @ Id 24 mOhm @ 6A, 10V Serija -
RoHS statusas Digi-Reel® Rds On (Max) @ Id, Vgs 7A
Maitinimas - maks 1.3W Polarizacija 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai DMN4026SSDQ-13DIDKR
DMN4026SSDQ-13DKR
DMN4026SSDQ-13DKR-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo kodas DMN4026SSDQ-13
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 19.1nC @ 10V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 3V @ 250µA
FET funkcija 2 N-Channel (Dual) Išplėstas aprašymas Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 40V 7A 1.3W Surface Mount 8-SO
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) Logic Level Gate apibūdinimas MOSFET 2N-CH 40V 7A 8SO
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 40V