DMN2400UFDQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMN2400UFDQ-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 20V 0.9A DFN1212-3
Duomenų lapai: DMN2400UFDQ-13.pdf
  • Pranešimas
DMN2400UFDQ-13 specifikacijos
Dalies numeris DMN2400UFDQ-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 20V 0.9A DFN1212-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 603756 pcs Duomenų lapas DMN2400UFDQ-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (maks.) ±12V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas U-DFN1212-3
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 600 mOhm @ 200mA, 4.5V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 400mW (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3-UDFN Kiti vardai DMN2400UFDQ-13DI
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 37pF @ 16V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 0.5nC @ 4.5V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 1.5V, 4.5V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V