DMN2011UTS-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMN2011UTS-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 20V 21A 8-TSSOP
Duomenų lapai: DMN2011UTS-13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DMN2011UTS-13 specifikacijos
Dalies numeris DMN2011UTS-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 20V 21A 8-TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 216817 pcs Duomenų lapas DMN2011UTS-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (maks.) ±12V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas 8-TSSOP
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 11 mOhm @ 7A, 4.5V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1.3W (Ta) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Kiti vardai DMN2011UTS-13DICT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2248pF @ 10V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 56nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 1.5V, 4.5V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 20V Išsamus aprašymas N-Channel 20V 21A (Tc) 1.3W (Ta) Surface Mount 8-TSSOP
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 21A (Tc)