DMN13H750S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN13H750S-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMN13H750S-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 130V 1A SOT23
Duomenų lapai: DMN13H750S-7.pdf
  • Pranešimas
DMN13H750S-7 specifikacijos
Dalies numeris DMN13H750S-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 130V 1A SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 297459 pcs Duomenų lapas DMN13H750S-7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 750 mOhm @ 2A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 770mW (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai DMN13H750S-7DITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 231pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 5.6nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 6V, 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 130V Išsamus aprašymas N-Channel 130V 1A (Ta) 770mW (Ta) Surface Mount SOT-23
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 1A (Ta)