DMN10H170SVTQ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN10H170SVTQ-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMN10H170SVTQ-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 100V TSOT26
Duomenų lapai: DMN10H170SVTQ-13.pdf
  • Pranešimas
DMN10H170SVTQ-13 specifikacijos
Dalies numeris DMN10H170SVTQ-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 100V TSOT26 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 285959 pcs Duomenų lapas DMN10H170SVTQ-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-26
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 1.2W (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1167pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 9.7nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V
Išsamus aprašymas N-Channel 100V 2.6A (Ta) 1.2W (Ta) Surface Mount TSOT-26 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 2.6A (Ta)