DMJ70H900HJ3
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMJ70H900HJ3
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET BVDSS: 651V 800V TO251
Duomenų lapai: DMJ70H900HJ3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
75 pcs
  • Pranešimas
DMJ70H900HJ3 specifikacijos
Dalies numeris DMJ70H900HJ3 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET BVDSS: 651V 800V TO251 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 57028 pcs Duomenų lapas DMJ70H900HJ3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-251
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 900 mOhm @ 1.5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 68W (Tc) Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-251-3, IPak, Short Leads Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 603pF @ 50V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 18.4nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 700V Išsamus aprašymas N-Channel 700V 7A (Tc) 68W (Tc) Through Hole TO-251
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 7A (Tc)