DMHC10H170SFJ-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMHC10H170SFJ-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMHC10H170SFJ-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET 2N/2P-CH 100V DFN5045-12
Duomenų lapai: DMHC10H170SFJ-13.pdf
  • Pranešimas
DMHC10H170SFJ-13 specifikacijos
Dalies numeris DMHC10H170SFJ-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET 2N/2P-CH 100V DFN5045-12 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99212 pcs Duomenų lapas DMHC10H170SFJ-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Tiekėjo prietaisų paketas V-DFN5045-12
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 5A, 10V
Maitinimas - maks 2.1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 12-VDFN Exposed Pad Kiti vardai DMHC10H170SFJ-13DITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1167pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 9.7nC @ 10V FET tipas 2 N and 2 P-Channel (H-Bridge)
FET funkcija Standard Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 100V