DMG10N60SCT
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMG10N60SCT
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 600V 12A TO220AB
Duomenų lapai: DMG10N60SCT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
DMG10N60SCT specifikacijos
Dalies numeris DMG10N60SCT Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N-CH 600V 12A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 61029 pcs Duomenų lapas DMG10N60SCT.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (maks.) ±30V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 750 mOhm @ 5A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 178W (Tc) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-220-3 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1587pF @ 16V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 35nC @ 10V FET tipas N-Channel
FET funkcija - Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 10V
Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 600V Išsamus aprašymas N-Channel 600V 12A (Tc) 178W (Tc) Through Hole TO-220AB
Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 12A (Tc)