DMC3400SDW-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMC3400SDW-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMC3400SDW-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas MOSFET N/P-CH 30V SOT363
Duomenų lapai: DMC3400SDW-13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DMC3400SDW-13 specifikacijos
Dalies numeris DMC3400SDW-13 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas MOSFET N/P-CH 30V SOT363 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 661877 pcs Duomenų lapas DMC3400SDW-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.6V @ 250µA Tiekėjo prietaisų paketas SOT-363
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 590mA, 10V
Maitinimas - maks 310mW Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Kiti vardai DMC3400SDW-13DIDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 55pF @ 15V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 1.4nC @ 10V FET tipas N and P-Channel
FET funkcija Standard Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 30V
Išsamus aprašymas Mosfet Array N and P-Channel 30V 650mA, 450mA 310mW Surface Mount SOT-363 Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 650mA, 450mA