DLP3V3DTZ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DLP3V3DTZ-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DLP3V3DTZ-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 3.3V 9.3V/9.666V SOT23
Duomenų lapai: DLP3V3DTZ-7.pdf
  • Pranešimas
DLP3V3DTZ-7 specifikacijos
Dalies numeris DLP3V3DTZ-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 3.3V 9.3V/9.666V SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4766 pcs Duomenų lapas DLP3V3DTZ-7.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 3.3V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 9.3V, 9.666V
Įtampa - suskirstymas (min) 4.5V Vienkryptiniai kanalai 2
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 372W, 145W Pakuotė Cut Tape (CT)