DL4002-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DL4002-13-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DL4002-13-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 100V 1A MELF
Duomenų lapai: DL4002-13-F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
DL4002-13-F specifikacijos
Dalies numeris DL4002-13-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE GEN PURP 100V 1A MELF "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 5920 pcs Duomenų lapas DL4002-13-F.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 1A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 100V
Tiekėjo prietaisų paketas MELF Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė DO-213AB, MELF Kiti vardai DL4002-FDICT
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 100V 1A Surface Mount MELF
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 100V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1A
Talpa @ Vr, F 15pF @ 4V, 1MHz Bazinės dalies numeris DL4002
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DL4003
DL4003
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 200V 1A MELF
Sandelyje: 5005 pcs
parsisiųsti: DL4003.pdf
RFQ
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 400V 1A MELF
Sandelyje: 5516 pcs
parsisiųsti: DL4004.pdf
RFQ
DL4003-13-F
DL4003-13-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: DL4003-13-F.pdf
DL4002-TP
DL4002-TP
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 100V 1A MELF
parsisiųsti: DL4002-TP.pdf
apibūdinimas: DIODE GEN PURP 50V 1A MELF