DGD2104AS8-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DGD2104AS8-13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DGD2104AS8-13
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SO
Duomenų lapai: DGD2104AS8-13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DGD2104AS8-13 specifikacijos
Dalies numeris DGD2104AS8-13 Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 81779 pcs Duomenų lapas DGD2104AS8-13.pdf
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 20 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-SO
Serija - Pakilimo / kritimo laikas (tipas) 100ns, 50ns
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai DGD2104AS8-13DICT Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Vairuotojų skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Loginis įtampa - VIL, VIH 0.8V, 2.5V
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas Non-Inverting
High Side Voltage - Max (Bootstrap) 600V Vartai tipas IGBT, N-Channel MOSFET
Varoma konfigūracija Half-Bridge Išsamus aprašymas Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 8-SO
Dabartinis - didžiausias išėjimas (šaltinis, kriauklė) 210mA, 360mA Kanalo tipas Synchronous