DFLZ5V6-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLZ5V6-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DFLZ5V6-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 5.6V 1W POWERDI123
Duomenų lapai: DFLZ5V6-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
DFLZ5V6-7 specifikacijos
Dalies numeris DFLZ5V6-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 5.6V 1W POWERDI123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 536257 pcs Duomenų lapas DFLZ5V6-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±7% Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 123
Serija - Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė POWERDI®123
Kiti vardai DFLZ5V67
DFLZ5V6DITR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 4 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 5.6V 1W ±7% Surface Mount PowerDI™ 123 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 2V