DFLZ20Q-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLZ20Q-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DFLZ20Q-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER POWERDI123
Duomenų lapai: DFLZ20Q-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
DFLZ20Q-7 specifikacijos
Dalies numeris DFLZ20Q-7 Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 378657 pcs Duomenų lapas DFLZ20Q-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 20V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 123
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė POWERDI®123
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 3 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 20V 1W ±5% Surface Mount PowerDI™ 123
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 15V