DFLZ15Q-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLZ15Q-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DFLZ15Q-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER POWERDI123
Duomenų lapai: DFLZ15Q-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DFLZ15Q-7 specifikacijos
Dalies numeris DFLZ15Q-7 Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 292634 pcs Duomenų lapas DFLZ15Q-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 15V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 123
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimas - maks 1W
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė POWERDI®123
Kiti vardai DFLZ15Q-7DIDKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 1 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 15V 1W ±5% Surface Mount PowerDI™ 123
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 11V