DFLU1200-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLU1200-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DFLU1200-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE GP 200V 1A POWERDI123
Duomenų lapai: DFLU1200-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
DFLU1200-7 specifikacijos
Dalies numeris DFLU1200-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE GP 200V 1A POWERDI123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 536470 pcs Duomenų lapas DFLU1200-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 980mV @ 1A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 123 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 25ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė POWERDI®123
Kiti vardai DFLU1200-7-ND
DFLU1200-7DITR
DFLU12007
Q3942498
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 200V 1A Surface Mount PowerDI™ 123
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1A
Talpa @ Vr, F 27pF @ 4V, 1MHz Bazinės dalies numeris DFLU1200