DFLT43A-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLT43A-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DFLT43A-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 43V 69.4V POWERDI 123
Duomenų lapai: DFLT43A-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
DFLT43A-7 specifikacijos
Dalies numeris DFLT43A-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 43V 69.4V POWERDI 123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 275316 pcs Duomenų lapas DFLT43A-7.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 43V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 69.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 47.8V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 123
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 225W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė POWERDI®123 Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 3.24A Talpa @ dažnumas -