DFLS1200-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DFLS1200-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DFLS1200-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 200V POWERDI123
Duomenų lapai: DFLS1200-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
DFLS1200-7 specifikacijos
Dalies numeris DFLS1200-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 200V POWERDI123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 336723 pcs Duomenų lapas DFLS1200-7.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 850mV @ 1A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 200V
Tiekėjo prietaisų paketas PowerDI™ 123 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė POWERDI®123 Kiti vardai DFLS12007
DFLS1200DITR
Veikimo temperatūra - jungtis -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 200V 1A Surface Mount PowerDI™ 123
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 2µA @ 200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 1A
Talpa @ Vr, F 23pF @ 5V, 1MHz Bazinės dalies numeris DFLS1200