DDZ8V2CS-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDZ8V2CS-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323
Duomenų lapai: DDZ8V2CS-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DDZ8V2CS-7 specifikacijos
Dalies numeris DDZ8V2CS-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 8.2V 200MW SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1024633 pcs Duomenų lapas DDZ8V2CS-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 8.2V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±2.55% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SC-76, SOD-323
Kiti vardai DDZ8V2CS-7DICT Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 8 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 8.2V 200mW ±2.55% Surface Mount SOD-323 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 6.5V