DDZ39FQ-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ39FQ-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDZ39FQ-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER SOD123
Duomenų lapai: DDZ39FQ-7.pdf
  • Pranešimas
DDZ39FQ-7 specifikacijos
Dalies numeris DDZ39FQ-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1205609 pcs Duomenų lapas DDZ39FQ-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 39V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±3% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimas - maks 310mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOD-123
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 85 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 39V 310mW ±3% Surface Mount SOD-123 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 30V