DDZ18CS-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ18CS-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDZ18CS-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Duomenų lapai: DDZ18CS-7.pdf
  • Pranešimas
DDZ18CS-7 specifikacijos
Dalies numeris DDZ18CS-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 18V 200MW SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1171710 pcs Duomenų lapas DDZ18CS-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 18V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±3% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-76, SOD-323
Kiti vardai DDZ18CSDITR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 23 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 18V 200mW ±3% Surface Mount SOD-323 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 14V