DDZ16CSF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ16CSF-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDZ16CSF-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 16.1V 500MW SOD323F
Duomenų lapai: DDZ16CSF-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DDZ16CSF-7 specifikacijos
Dalies numeris DDZ16CSF-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 16.1V 500MW SOD323F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1650480 pcs Duomenų lapas DDZ16CSF-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 16.1V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±3% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323F
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė SC-90, SOD-323F
Kiti vardai DDZ16CSF-7DIDKR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 40 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 16.1V 500mW ±3% Surface Mount SOD-323F Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 70nA @ 14.9V
Bazinės dalies numeris DDZ16
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DDZ15S-7
DDZ15S-7
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Sandelyje: 1971477 pcs
parsisiųsti: DDZ15S-7.pdf
RFQ
DDZ16BSF-7
DDZ16BSF-7
apibūdinimas: DIODE ZENER 15.65V 500MW SOD323F
Sandelyje: 1447389 pcs
parsisiųsti: DDZ16BSF-7.pdf
RFQ
DDZ17-7
DDZ17-7
apibūdinimas: DIODE ZENER 17V 500MW SOD123
parsisiųsti: DDZ17-7.pdf
DDZ17Q-7
DDZ17Q-7
apibūdinimas: DIODE ZENER 17V 310MW SOD123
parsisiųsti: DDZ17Q-7.pdf
DDZ16-7
DDZ16-7
apibūdinimas: DIODE ZENER 16V 500MW SOD123