DDZ15ASF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DDZ15ASF-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DDZ15ASF-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 13.79V 500MW SOD323F
Duomenų lapai: DDZ15ASF-7.pdf
  • Pranešimas
DDZ15ASF-7 specifikacijos
Dalies numeris DDZ15ASF-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 13.79V 500MW SOD323F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4398103 pcs Duomenų lapas DDZ15ASF-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 13.79V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±3% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323F
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-90, SOD-323F
Kiti vardai DDZ15ASF-7DITR
DDZ15ASF7
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 40 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 13.79V 500mW ±3% Surface Mount SOD-323F Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 70nA @ 12.8V
Bazinės dalies numeris DDZ15
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DDZ15-7
DDZ15-7
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER 15V 500MW SOD123
Sandelyje: 2456484 pcs
parsisiųsti: DDZ15-7.pdf
RFQ
DDZ15CSF-7
DDZ15CSF-7
apibūdinimas: DIODE ZENER 14.72V 500MW SOD323F
Sandelyje: 1447323 pcs
parsisiųsti: DDZ15CSF-7.pdf
RFQ
DDZ14-7
DDZ14-7
apibūdinimas: DIODE ZENER 14V 500MW SOD123
parsisiųsti: DDZ14-7.pdf
DDZ14Q-7
DDZ14Q-7
apibūdinimas: DIODE ZENER SOD123
parsisiųsti: DDZ14Q-7.pdf
DDZ15S-7
DDZ15S-7
apibūdinimas: DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
parsisiųsti: DDZ15S-7.pdf
DDZ16-7
DDZ16-7
apibūdinimas: DIODE ZENER 16V 500MW SOD123