DCX100NS-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DCX100NS-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCX100NS-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TRANS NPN/PNP PREBIAS SOT563
Duomenų lapai: DCX100NS-7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DCX100NS-7 specifikacijos
Dalies numeris DCX100NS-7 Gamintojas Diodes Incorporated
Galimas kiekis 373347 pcs Duomenų lapas DCX100NS-7.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 50V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 500µA, 10mA
Tranzistoriaus tipas 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual) Tiekėjo prietaisų paketas SOT-563
Serija - Rezistorius - spinduliuotės bazė (R2) 10 kOhms
Rezistorius - bazė (R1) 10 kOhms, 1 kOhms Maitinimas - maks 150mW
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė SOT-563, SOT-666
Kiti vardai DCX100NSDIDKR Montavimo tipas Surface Mount
Dažnumas - perėjimas 250MHz Išsamus aprašymas Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 50mA, 100mA 250MHz 150mW Surface Mount SOT-563
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 30 @ 5mA, 5V / 33 @ 5mA, 5V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 500nA
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 50mA, 100mA Bazinės dalies numeris DCX100