D3Z6V2BF-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D3Z6V2BF-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D3Z6V2BF-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.2V 400MW SOD323F
Duomenų lapai: D3Z6V2BF-7.pdf
  • Pranešimas
D3Z6V2BF-7 specifikacijos
Dalies numeris D3Z6V2BF-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 6.2V 400MW SOD323F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3129165 pcs Duomenų lapas D3Z6V2BF-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 100mA
Tolerancija ±2% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323F
Serija - Maitinimas - maks 400mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-90, SOD-323F
Kiti vardai D3Z6V2BF-7DITR
D3Z6V2BF7
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 50 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 6.2V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323F
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 3V Bazinės dalies numeris D3Z6V2