D12V0L1B2LP-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
D12V0L1B2LP-7B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D12V0L1B2LP-7B
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas TVS DIODE 12V 25V DFN1006-2
Duomenų lapai: D12V0L1B2LP-7B.pdf
  • Pranešimas
D12V0L1B2LP-7B specifikacijos
Dalies numeris D12V0L1B2LP-7B Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas TVS DIODE 12V 25V DFN1006-2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1805520 pcs Duomenų lapas D12V0L1B2LP-7B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 12V (Max) Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 25V
Įtampa - suskirstymas (min) 13V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas X1-DFN1006-2 Serija Automotive, AEC-Q101
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 100W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0402 (1006 Metric)
Kiti vardai D12V0L1B2LP-7BDITR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 4A (8/20µs) Talpa @ dažnumas 10pF @ 1MHz