BZX84C9V1S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C9V1S-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C9V1S-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER ARRAY 9.1V SOT363
Duomenų lapai: BZX84C9V1S-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
BZX84C9V1S-7 specifikacijos
Dalies numeris BZX84C9V1S-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER ARRAY 9.1V SOT363 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 884380 pcs Duomenų lapas BZX84C9V1S-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 9.1V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-363
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Kiti vardai BZX84C9V1S7 Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Varža (max) (zzt) 15 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode Array 2 Independent 9.1V 200mW ±6% SOT-363
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 6V Konfigūracija 2 Independent