BZX84C8V2-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C8V2-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C8V2-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23-3
Duomenų lapai: BZX84C8V2-7-F.pdf
  • Pranešimas
BZX84C8V2-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZX84C8V2-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4209484 pcs Duomenų lapas BZX84C8V2-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 8.2V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai BZX84C8V2-FDITR
BZX84C8V27F
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 15 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 8.2V 300mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 700nA @ 5V
Bazinės dalies numeris BZX84C8V2
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C8V2 TR
BZX84C8V2 TR
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 8.2V 350MW SOT23
Sandelyje: 5343 pcs
parsisiųsti: BZX84C8V2 TR.pdf
RFQ
BZX84C7V5_D87Z
BZX84C7V5_D87Z
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 7.5V 350MW SOT23-3
Sandelyje: 5177 pcs
parsisiųsti: BZX84C7V5_D87Z.pdf
RFQ
BZX84C8V2-HE3-08
BZX84C8V2-HE3-08
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23-3
parsisiųsti: BZX84C8V2-HE3-08.pdf
BZX84C8V2-7
BZX84C8V2-7
Gamintojai: Diodes Incorporated
parsisiųsti: BZX84C8V2-7.pdf
BZX84C7V5W-7-F
BZX84C7V5W-7-F
apibūdinimas: DIODE ZENER 7.5V 200MW SOT323
parsisiųsti: BZX84C7V5W-7-F.pdf
BZX84C8V2 RFG
BZX84C8V2 RFG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT23
parsisiųsti: BZX84C8V2 RFG.pdf
BZX84C8V2-G3-08
BZX84C8V2-G3-08
parsisiųsti: BZX84C8V2-G3-08.pdf
BZX84C8V2
BZX84C8V2
Gamintojai: Fairchild/ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 8.2V 350MW SOT23-3