BZX84C4V7W-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C4V7W-7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C4V7W-7
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 4.7V 200MW SOT323
Duomenų lapai: BZX84C4V7W-7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
BZX84C4V7W-7 specifikacijos
Dalies numeris BZX84C4V7W-7 Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 4.7V 200MW SOT323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 230595 pcs Duomenų lapas BZX84C4V7W-7.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-323
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Kiti vardai 1034-BZX84C4V7WDICT Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža (max) (zzt) 80 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 4.7V 200mW ±6% Surface Mount SOT-323 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 3µA @ 2V
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C4V7_D87Z
BZX84C4V7_D87Z
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.7V 350MW SOT23-3
Sandelyje: 4361 pcs
parsisiųsti: BZX84C4V7_D87Z.pdf
RFQ
BZX84C4V7W-7-F
BZX84C4V7W-7-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.7V 200MW SOT323