BZX84C47TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C47TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C47TA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 47V 350MW SOT23-3
Duomenų lapai: BZX84C47TA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
BZX84C47TA specifikacijos
Dalies numeris BZX84C47TA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 47V 350MW SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 451484 pcs Duomenų lapas BZX84C47TA.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 47V Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Maitinimas - maks 350mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai BZX84C47ZXTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 170 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 47V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 33V Bazinės dalies numeris BZX84C47