BZX84C30W-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C30W-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C30W-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 30V 200MW SOT323
Duomenų lapai: BZX84C30W-7-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZX84C30W-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZX84C30W-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 30V 200MW SOT323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 770361 pcs Duomenų lapas BZX84C30W-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 30V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±7% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-323
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Kiti vardai BZX84C30W-FDIDKR Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 80 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 30V 200mW ±7% Surface Mount SOT-323 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 21V
Bazinės dalies numeris BZX84C30
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C30W-7
BZX84C30W-7
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER 30V 200MW SOT323