| Dalies numeris | BZX84C2V7S-7 | Gamintojas | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | DIODE ZENER ARRAY 2.7V SOT363 | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų |
| Galimas kiekis | 781656 pcs | Duomenų lapas | BZX84C2V7S-7.pdf |
| Įtampa - Zener (Nom) (Vz) | 2.7V | Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei | 900mV @ 10mA |
| Tolerancija | ±6% | Tiekėjo prietaisų paketas | SOT-363 |
| Serija | - | Maitinimas - maks | 200mW |