BZX84C2V7-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C2V7-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C2V7-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 2.7V 300MW SOT23-3
Duomenų lapai: BZX84C2V7-7-F.pdf
  • Pranešimas
BZX84C2V7-7-F specifikacijos
Dalies numeris BZX84C2V7-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 2.7V 300MW SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4432310 pcs Duomenų lapas BZX84C2V7-7-F.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 2.7V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±7% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3
Serija - Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai BZX84C2V7-FDITR
BZX84C2V77F
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 100 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 2.7V 300mW ±7% Surface Mount SOT-23-3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 20µA @ 1V
Bazinės dalies numeris BZX84C2V7
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BZX84C2V4W-7-F
BZX84C2V4W-7-F
Gamintojai: Diodes Incorporated
apibūdinimas: DIODE ZENER 2.4V 200MW SOT323
Sandelyje: 1519976 pcs
parsisiųsti: BZX84C2V4W-7-F.pdf
RFQ
BZX84C2V7-7
BZX84C2V7-7
apibūdinimas: DIODE ZENER 2.7V 300MW SOT23-3
Sandelyje: 5100 pcs
parsisiųsti: BZX84C2V7-7.pdf
RFQ
BZX84C2V4T-7-F
BZX84C2V4T-7-F
apibūdinimas: DIODE ZENER 2.4V 150MW SOT523
parsisiųsti: BZX84C2V4T-7-F.pdf
BZX84C2V7-G3-18
BZX84C2V7-G3-18
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
parsisiųsti: BZX84C2V7-G3-18.pdf
BZX84C2V7 RFG
BZX84C2V7 RFG
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE ZENER 2.7V 300MW SOT23