BZX84C20TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C20TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C20TA
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ZENER 20V 350MW SOT23-3
Duomenų lapai: BZX84C20TA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BZX84C20TA specifikacijos
Dalies numeris BZX84C20TA Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ZENER 20V 350MW SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 221493 pcs Duomenų lapas BZX84C20TA.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 20V Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Maitinimas - maks 350mW Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Kiti vardai BZX84C20ZXCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 55 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 20V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23-3
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 14V Bazinės dalies numeris BZX84C20